images/gwprint/sk/2016_9_fotonyomtatas.jpg


Naša spoločnosť GW Print and Decor Vám ponúka kvalitné grafické, reklamné a tlačové služby, ako kalibrovanú fototlač, veľkoplošnú tlač, tlač fotiek, fotodarčeky, potlač na tričká, výroba reklamných tabúľ,  plachiet a bilboardov, veľkoplošné laminovanie... 

 

Pri svojej práci používame moderné technológie a zariadenia, ktorých funkciu dokonale poznáme a pracujeme výhradne len s kvalitnými materiálmi. 

Našu kanceláriu nájdete v meste Veľký Meder v okrese Dunajská Streda. Vaše zákazky riešime individuálne s dôrazom na kvalitu a Vašu spokojnosť.

Tešíme sa na spoluprácu!


Fotodarčeky: biely hrnček, farebné hrnčeky, magický hrnček, sklenený hrnček, vankúš 40x40, vankúš tvare srdca, zástera, puzzle A3, puzzle tvare, srdca, nákupná taška, klúčenky, magnetky. Fototlač: 9x13, 10x15, 13x18, A5, A4, A3 a väčšie. Fotoplátno: s vlastnou fotkou. Reklamné , tlačiarenské a grafické služby, tlač dokumentov do SRA3: vizitky, letáky, plagáty, banery, postery, billboardy, reklamné tabule, roll-up banery, samolepiace etikety, polepy výkladov a aút, tlač samolepiacich fólií, laminovanie, veľkoplošné laminovanie, špirálovanie. Potlač na tričká: thermo transfer, flex, sublimácia, sieťotlač. Foto na plátno / Fotokalendáre / Fotoknihy: Kvalitná veľkoformátová tlač plagátov, fotografií, obrazov a reprodukcií na plátno, ktorá sa vyznačuje vysokým farebným rozsahom a prekreslením detailov.

 

`

Kde nás nájdete

Adresa prevádzky: Bratislavká cesta 593, 93201 Velky Meder
Prevádzkové hodiny: Po-Pi: 9:00 - 17:00
Stručný popis
Výroba a tlač reklamy, digitálna tlač, veľkoplošná tlač, veľkoplošné laminovanie, fototlač, fotodarčeky, dekorácia výkladov a áut
Telefón: 0940 356 004
Webstránka: http://www.gwprint.sk